לאילו קהלים מתאימים חדרי הבריחה?

גם אתם נחשפתם למיתוס שחדרי הבריחה מיועדים אך ורק ל”פריקים” של חידות ומדע בדיוני? אגדות ומיתוסים לחוד, ומציאות לחוד! אם גם אתם מחפשים אטרקציה שונה מכל מה שהכרתם – חדרי הבריחה הם המענה בעבורכם! אין עוד פעילות שמשלבת בתוכה כל כך הרבה אלמנטים:

 • התמודדות אל מול אתגרים מחשבתיים
 • עבודה תחת מגבלת זמן עם מטרה ברורה להצליח
 • פעילות המעודדת עבודת צוות ושיתוף פעולה
 • אפקט נלווה: גיבוש אדיר של כל המשתתפים!
 • יציאה מהשגרה אל חדר מעוצב ומושקע המותאם לעלילה

חדרי הבריחה כאטרקציה חברתית עם יתרונות ברורים:

 • כל המשתתפים מחוייבים לעבוד בצוות לטובת הצלחה משותפת
 • פיתוח יכולת מנהיגות והקשבה 
 • חיזוקים חיוביים, עידוד ומתן אמון בחברי הקבוצה השונים
 • כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם

בשונה מפעילויות אחרות, אטרקציה של חדרי בריחה קצובה בזמן – כ-60 דקות בלבד. עם זאת, השהות בחדר מצליחה לייצר המון גם במסגרת זמן זו. לאילו קבוצות מתאימה פעילות של חדרי הבריחה? פשוט לכולם!

חדרי הבריחה – אטרקציה המיועדת פשוט לכולם!

פעילות של חדרי בריחה לא מיועדת לקהל יעד ספציפי ומוגדר. מדובר על פעילות שמתאימה לכולם, פשוט מאחר והיא מתאימה את עצמה לכל הקהלים. עם הכניסה אל החדר, נפתחים השעונים ולקבוצה המשחקת יש 60 דקות להוכיח את היכולות המחשבתיות והחברתיות שלה. בשונה מלא מעט פעילויות שזוכות לביקורות שליליות בעקבות האופי השטחי שלהן, המבקרים מחבקים את חדרי הבריחה. מדובר על פעילות חינוכית ומאתגרת שמתאימה לילדים בבתי הספר ועד לבני הגיל השלישי.

“מה לי ולחידות? אני לא הטיפוס”

אז אולי אתם לא מהאנשים שישבו על הספה ויפתרו חידות, אך אין זה אומר דבר. חדרי הבריחה לא שואפים לאתגר אתכם עם חידות יבשות, אלא להכניס אתכם אל עולם שלם של דמיון, פנטזיה ואתגר! לא במקרה חדרי הבריחה מתאימים לכל הקהלים: החוויה מונגשת בצורה מזמינה, מרתקת ומסקרנת – כך שכולם רוצים לטעום ממנה. החידות לא מודפסות על דף, אלא מפוזרות בחדר בצורת חפצים שונים ומשימות שונות שיש לבצע. אין צורך בדף ועט כדי לפתור. בכל חדר בריחה ישנם משימות וחידות שונות כך שהמשותף לכולם הוא אפקט ה-WOW שנוצר כשמצליחים להבין איך פותרים!

“מה פתאום חדרי בריחה! אני מפחד מדברים כאלה”

יש מעט חדרי בריחה ששואפים להפחיד ומוגדרים כאימתיים. רוב חדרי הבריחה אינם חשוכים או מפחידים ומתאימים אפילו לילדים. הסיבה שקוראים לחדרי בריחה בשמם, היא מאחר וישנו זמן קצוב לברוח מהחדר. אם קיים חשש מומלץ לבדוק את אופי חדר הבריחה לפני ההזמנה ולוודא שהחדרים מתאימים גם למשפחות עם ילדים, ואז אפשר לשלול כל חשש לאלמנטים מפחידים או מאיימים. 

אירועי חברה, ימי הולדת ומסיבות גיוס – בורחים יחד!

אז לאילו אירועים מתאימים חדרי הבריחה? לכל האירועים העולים על דעתכם! פעילות שכזו מעניקה ערך מוסף חינוכי וערכי, כאשר כולה עטופה באלמנטים של כייף ויחד! חוגגים בקרוב את אחד מהאירועים הבאים? בואו לחגוג איתנו:

 • מסיבות גיוס ושחרור
 • ימי הולדת ומסיבות הפתעה
 • מסיבות לרווקים ורווקות
 • אירועי גיבוש צוות ואירועי חברה

חדרי בריחה – גם למשפחות ולילדים

הילדים משקיעים את זמנם הפנוי אך ורק במסכים? הגיע הזמן לחשוף אותם לעולם נוסף – העולם האמיתי! כידוע, ילדים מאד סקרניים מטבעם, מה שאומר שגם הם עתידים ליהנות מפעילות שכזו. יחד אתכם, ההורים, יוכלו הילדים לגלות עולם של חידות ואתגר, תוך עידוד של הפעלת הדמיון וגישה יצירתיות. נשמח להמליץ לכם אודות חדר המתאים לילדים – בתפאורה שלו וברמת החידות. הזמינו עוד היום חדר בריחה לחוויה יוצאת דופן!

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה