מה ההבדל בין חדרי הבריחה השונים?

חברים ממליצים לכם על אקזיט רום, נחשפתם לידיעה על חדרי בריחה והבוס שלכם בכלל ממליץ לכם על אסקייפ רום? מתיאור כל החדרים, אתם לבטח מבינים כי מדובר בדיוק על אותה האטרקציה, רק בשם אחר. כיום בישראל ישנם מאות חדרי בריחה, ובתור שחקנים – אתם רוצים לשחק בחדר המומלץ, המאתגר והחוויתי ביותר.

ישנם הבדלים בין חדרי הבריחה, ובעת שתכירו את המאפיינים של כל חדר, תוכלו גם אתם לבסס את הבחירה הטובה ביותר. אנחנו ב"מסתורי", מפעילים שלושה חדרי בריחה שונים: הודיני, אבירי השולחן העגול וטורפדו. הכירו גם אתם את המאפיינים השונים של כל חדר – אלו המבדילים בין החדרים השונים:

עלילת החדר

כל חדר בריחה מכניס אתכם לעולם דמיוני אחר. כידוע, בתור שחקנים, אתם נכנסים לנעליהן של דמויות שונות. העלילה לפיה מבוסס חדר הבריחה, משפיעה על שלל אלמנטים:

  • התפקיד שאתם מקבלים (בתור שחקנים)
  • התאפורה והאווירה בחדר
  • אופי הרמזים ואופי החידות

כאן ממש באתר שלנו, תוכלו להתרשם מתקציר העלילה של כל חדר בריחה. בהתאם להרכב המשתתפים (ילדים / מבוגרים), תוכלו לבחור את החדר המתאים לכם ביותר! עד כמה העלילה משפיעה על החוויה? משפיעה מאד! ככל שתחושו אליה חיבור גדול יותר, כך תתעורר בכם התשוקה וההתלהבות.

מספר המשתתפים האפשרי בחדר

אז מה ההבדל בין חדרי הבריחה? מספר המשתתפים האפשרי בכל חדר. לעתים, שחקנים רבים פוסלים חדרי בריחה מסוימים (וכאלו שגם מומלצים מאד), רק מאחר והם מגבילים מאד באשר למספר המשתתפים האפשרי. חדר הבריחה אמור לייצר חוויה חברתית עוצמתית, כך שבעת שמספר המשתתפים המקסימלי הוא שלושה, טעם החוויה מעט נפגע. חדרי הבריחה אצלנו ב"מסתורי", מותאמים לעד כ-10 משתתפים כך שהם מתאימים גם לחגיגות יום הולדת, מסיבות רווקים ורווקות, ימי גיבוש, אירועי חברה ועוד…

רמת החדר

כידוע, כל חדר בריחה מאופיין ברמת קושי אחרת. ישנם חדרים המותאמים לשחקנים מתחילים שמתנסים בחדרי הבריחה לראשונה, בעוד ישנם חדרים עם חידות מורכבות יותר המותאמים לשחקנים ותיקים שמעוניינים בחוויה מאד מתגרת. בעוד ישנם חדרי בריחה שרמת הקושי שלהם קבועה, ישנם חדרים שניתן לשחק בהם בכמה רמות קושי. מה זה אומר? שגם אם אתם מתעניינים בחדר מסוים שדרגת הקושי שלו מאד גבוהה, ניתן להתאים אותה בהתאם לניסיון שלכם בחדרי הבריחה. 

יש לנו חדרים עם 3 רמות קושי שונות, כך שניתן להתאים את החדר לקבוצה עם ילדים ועד לקבוצה של שחקנים מנוסים ומיומנים היטב בחדרי הבריחה. 

דירוג והמלצות

מטבע הדברים, ישנם חדרים מאד מומלצים ומבוקשים, וגם כאלו קצת פחות. ובמה לכם כדאי לבחור? בחדרים המומלצים על ידי מיטב השחקנים בארץ. ישנם פורומים וקבוצות שונות שבהם חולקים המלצות על חדרים מכל הארץ, ובהם שמם של חדרי הבריחה שלנו עולים שוב ושוב. בנוסף, העיתון "ידיעות אחרונות", דירג את חדר הבריחה שלנו "אבירי השולחן העגול", כאחד מ-10 חדרי הבריחה עם התפאורה היפה ביותר בישראל! 

שפת החדר

אתם רוצים ליהנות מחדר הבריחה עם הקולגות שלכם מאנגליה, צרפת ושוודיה? אין שום בעיה! ניתן להתאים את חדר הבריחה גם לדוברי אנגלית. ישנם חדרי בריחה המבוססים אך ורק על עברית – חדרים בהם הפתרון לחידות הוא בשפה העברית, או שהרמזים מוצגים באותיות בעברית. זהו הבדל נוסף בין חדרי הבריחה השונים – אלו המותאמים לקהל המקומי ואלו המאפשרים גם לתיירים ומבקרים מחו"ל ליהנות מפעילות מאתגרת. 

מתי יצאתם בפעם האחרונה למסע מאתגר של 60 דקות? מתחם חדרי הבריחה "מסתורי" מחכה לכם!

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה