כך תמשיכו להתרגש מפעילות חדרי בריחה למבוגרים!

כיום בישראל ישנן קבוצות של חובבי חדרי בריחה מושבעים. לצד שחקנים המגיעים לחדרי בריחה רק באירועים מיוחדים, ישנם אלו המגיעים לשחק גם בתדירות של פעם בשבוע. רגע לפני שאתם משריינים תאריך לחדר הבא שלכם, דעו גם אתם איך אפשר לשמר את ההתרגשות מחדרי הבריחה! מה אתם צריכים לעשות? בעיקר למרכז את תשומת הלב שלכם לעלילת החדר והרכב המשתתפים.

1.בחרו בחדר עם עלילה מעולם תוכן זר לכם

חדרי בריחה למבוגרים או לילדים מבוססים על עלילה. סרט קולנוע מוכר, אגדה קלאסית או סיפור מתח בדיוני – כל אחד מאלו יכול להיות נושא החדר. לרוב, לשחקנים מושבעים ישנו ז'אנר עלילה מועדף, כך שבחירת החדר מבוססת בעיקר על פרמטר זה. ההמלצה אליכם? בחרו בחדרים עם עלילות מעולמות שטרם התנסיתם בהם. אצלנו ב"מסתורי" תוכלו ליהנות ממגוון חדרים מרגשים:

  • טורפדו – בלבו של ים סוער אתם ניצבים על ספינה
  • אבירי השולחן העגול – עלילה המתרחשת בתוך טירה
  • הודיני – כשאתם מנסים להימלט מכלא שמור… 

2.אתגרו עצמכם עם דרגת הקושי

דרך קבע אתם בוחרים בחדרי בריחה בדרגת קושי בינונית? לכו על חדר מאתגר יותר! לעתים, כל מה שאתם צריכים בכדי לשמר את ההתרגשות ולהעצים אותה, הוא לצאת מאזור הנוחות ולאתגר את עצמכם מנטלית. החדרים בדרגת הקושי הגבוהה ביותר מבוססים על חידות מורכבות המעצימות את האתגר, מעלות את האדרנלין ואת רוח התחרותיות.

3.תנו לחבריכם לבחור לכם את החדר

לרוב, אתם משריינים לעצמכם חדר בריחה רק לאחר שקראתם את תקציר העלילה. לא שתקציר שכזה יחשוף בפניכם יותר מדי, אך הוא בהחלט רומז לכם לקראת מה אתם הולכים. רוצים להתרגש יותר ברגע האמת? תנו לחבריכם לבחור לכם חדר מומלץ – זאת מבלי שאתם יודעים מהו נושא החדר וקו העלילה. כשדלתות החדר יפתחו, תיכנסו אל הלא הנודע בתקווה לצאת ממנו בתוך 60 דקות…

4.ההרכב המומלץ ביותר? זוג!

דרך נוספת לשמר את ההתרגשות ואף להעצים אותה היא לשחק בזוג. אם עד כה הייתם רגילים להגיע אל חדרי בריחה למבוגרים עם עוד שלושה חברים, שנו את הרכב המשתתפים. האתגר, ההתרגשות והמתח מתעצמים ככל שהרכב השחקנים קטן. כזוג שחקנים, יהיה עליכם להיות חדים וערניים יותר לכל הרמזים השתולים בחדר ולהסתייע בהם לפתרון החידות.

5.שחקו עם קבוצה שטרם שיחקתם איתה

יש לכם קבוצת חברים קבועה לחדרי בריחה? הגיעו לשחק עם הרכב שחקנים שונה! כידוע, לכל קבוצה ישנה דינאמיקה שונה ואינטראקציה ייחודית המעצבת את החוויה. פעילות אינטנסיבית של 60 דקות כוללת בתוכה מנעד רגשות רחב, ותוכלו לחוש את אותן הרגשות בגוונים שונים ועוצמות אחרות עם שחקנים חדשים.

לסיכום, מה ישמר וגם יעצים את ההתרגשות שלכם מחדרי הבריחה?

  • חדר עם עלילה ייחודית שטרם חוויתם
  • כשחקנים מנוסים, אתגרו עצמכם עם חדר קשה
  • תנו לחברים לבחור לכם את החדר מבלי שאתם יודעים עליו דבר
  • כזוג שחקנים, תיאלצו להתמודד אל מול יותר רמזים וחידות
  • צרו לעצמכם קבוצת משחק חדשה (בני משפחה, עמיתים לעבודה, חברים)

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה

ערוץ 13 – מה קרה כשהכנסנו חמישה ח"כים לחדר בריחה?

חדר בריחה בצל הבחירות הח"כים אמיר אוחנה, שירן השכל, יואל חסון, מירב בן-ארי, ומיכל בירן נכנסו לחדר בריחה, האם הם יגיעו בזמן לבחירות? רגע לפני הבחירות, מסתורי – חדרי בריחה בראשון לציון שמח לארח מספר חברי כנסת לבילוי לא שגרתי בחדר בריחה. חברי הכנסת היו צריכים לשתף פעולה ולחשוב מחוץ לקופסא על מנת להצליח במשימה.

חדרי בריחה למשפחות

מחפשים פעילות מהנה בחדרי בריחה למשפחות? כולנו במרבית הזמן שאובים לתוך השגרה אשר ממלאה לנו את החיים בזמן עבודה, לימודים, חוגים ומשימות הקשורות הן לבית והן לילדים. אז נכון, זה כיף ונותן תחושת סיפוק כאחד להגיע בסוף כל יום למיטה גמורים ועייפים עם תחושה טובה כזו שעשינו היום משהו, שהשפענו על מישהו, שתרמנו את חלקנו