האם נדרשת הכנה לפני ההגעה לחדר בריחה?

אחד הדברים הייחודיים שיש בחדר בריחה קשור לאלמנט ההפתעה. לכל חדר בריחה יש את הסיפור והאתגר הייחודי שלו, כל חדר בריחה מעוצב בצורה שונה ומייצר אווירה מסוימת, בקיצור, כל חדר בריחה הוא מסע קסום שאין לנו באמת מושג איך הוא מתחיל ואיך הוא מסתיים.

עשרות אלפי מעריצים קיימים כבר ברחבי העולם אשר מנסים בכל פעם חדר בריחה חדש במטרה לאתגר את עצמם ולצבור עוד ועוד חוויות הקשורות להתנסות הייחודית הזו. אם זו הפעם הראשונה שלכם ואתם לא באמת יודעים לאן אתם הולכים, המאמר הבא בדיוק בשבילכם ויענה על השאלה האם נדרשת הכנה לפני ההגעה לחדר בריחה?

לפני הכל, חדר בריחה, מה זה בכלל?

ובכן, המטרה שלכם מהרגע שאתם נכנסים לחדר, היא בעצם לצאת או יותר נכון לברוח ממנו. בכל חדר יש כמות זמן מוגבלת, בדרך כלל של 60 דקות, בהן עליכם להצליח את המשימה, לפתור את החידה או האתגר שהחדר מציב. כמו שכבר אמרנו, לכל חדר יש עלילה שונה, לכן החוויה היא אחרת בכל חדר בריחה. כל חדר מזמן אתגרים חדשים. רק קבוצה אשר תצליח לפתור את החידות והמשימות שיש בחדר, והדגש העיקרי הוא על הזמן, תוכל להציל את עצמה ולברוח.

טיפ מספר 1

אם זה החדר הראשון שלכם, בחרו באתגר פשוט יחסית, כדי שבאמת תוכלו ליהנות מהחוויה ולצבור ניסיון לאט לאט. ככל שתחוו יותר חדרי בריחה, כך תוכלו לגשת לאתגרים קצת יותר מסובכים.

טיפ מספר 2

החידות והרמזים לא מגיעים בתוך מעטפה או ספר, אלא הם חלק בלתי נפרד מהתפאורה של החדר ולכן חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, להפעיל את הדמיון והיצירתיות כדי שתוכלו להתקדם ולהצליח במשימה.

טיפ מספר 3

מאוד חשוב כאן שיתוף פעולה והרעיון הוא להקשיב אחד לשני. אם אתם לא מקשיבים לחברים שלכם, אתם מאבדים זמן יקר וזה הופך את פתירת החידה להרבה יותר קשה ממה שהיא.

טיפ מספר 4

התפזרו בחדר ואל תתמקדו רק על מקום אחד.

לפני שאתם נכנסים לחדר הבריחה, תעברו הדרכה של כמה דקות. לאורך כל הזמן שתהיו בחדר הבריחה, יש מדריך שיצפה בכם בחדר הבקרה ותוכלו להיעזר בו בעת הצורך. היו קשובים בזמן ההדרכה שכוללת גם הנחיות בטיחותיות וגם הסבר על המשחק, מה מותר ומה אסור.

לסיכום, מדובר בחוויה ייחודית, מרגשת ויוצאת דופן, אין צורך לפתור טריוויה או לרענן את הידע בתרגילי חשבון, מה שכן כדאי להגיע עם הרבה אנרגיה, חיוך ומוטיבציה שיעזרו לכם כמובן במשימה ויגרמו לכם להתאהב באחד האתגרים המופלאים של שנות ה-2000 ואולי אפילו להפוך את זה לתחביב.

חדרי בריחה מתאימים לא רק בימים מיוחדים כמו ימי הולדת וחגיגות, אלא זה יכול להיות בילוי נפלא עם חברים ובני משפחה בכל הזדמנות שיש לכם.

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה