חדר בריחה – אטרקציה לגיבוש הצוות!

אחרי תקופה של חוסר ודאות, חופשות ללא תשלום, השהיית הפעילות העסקית וגעגועים לעובדים שלכם, אתם חוזרים ובגדול! בימים אלו מתבצעת חזרה הדרגתית לשגרה, שגורמת גם לכם להעריך אותה ולהודות עליה. לא שלא הכרתם בחשיבותם של העובדים לפני משבר הקורונה, אלא שדווקא המשבר היה זה ששיקף בפניכם עד כמה משמעותי ויקר לכם הנכס האנושי שלכם.

אם גם אתם מחפשים פעילות גיבוש לכבוד החזרה לשגרה, אנחנו ב"מסתורי" מזמינים גם אתכם אלינו לפעילות חדר בריחה בראשון לציון! אנו מתאימים את החדרים שלנו בהתאמה מלאה אליכם – מרמת החידות ועד שפת החדר. אז רגע לפני שאתם בורחים, דעו גם אתם מדוע חדר בריחה מומלץ הוא הפעילות האידיאלית לגיבוש הצוות!

עכשיו יותר מתמיד – גיבוש העובדים

אחת לשנה, אתם דואגים לגבש את הצוות שלכם ביום שכולו כייף! עם זאת, בעקבות האירועים האחרונים (לא באמת צריך להוסיף מילה על אותו משבר עולמי), ישנם בעלי עסקים התוהים האם השקעה ביום גיבוש היא הדבר הנכון בשלב זה. התשובה? חד משמעית, כן! דווקא בימים אלו, כשאתם מנסים לשוב לשגרה שלפני המשבר, חשוב לבסס תשתית יציבה הכוללת גם את הצוות שלכם. גיבוש העובדים אינו "עוד יום כייף", אלא שמטרתו להעצים את העובדים, להחדיר בהם מוטיבציה וללכד אותם בחזרה.

מדוע לגבש את העובדים דווקא עכשיו?

 • מחזירים את האמון של העובדים בעסק/הארגון
 • המון עובדים לא נפגשו זמן רב (חל"ת / עבודה מהבית)
 • יום גיבוש משפר את התקשורת ובונה גשרים בין העובדים
 • משקפים בפני העובדים את הערכתכם הכנה
 • צוות מגובש הוא צוות חזק!

אז איך מתגבשים בחדר הבריחה? אלו 2 האפשרויות:

 • ניתן לחלק את העובדים לקבוצות, כאשר כל קבוצה תשחק בחדר אחר
 • אפשרות נוספת: מרתון חדרים! כל קבוצה תשחק בשני חדרים

במה שונים חדרי הבריחה מפעילויות גיבוש אחרות? בהכל! בחדרי הבריחה גם מקדשים את הכייף ואת היציאה מהשגרה, אך גם יוצרים גיבוש טבעי, אורגני ולא מאולץ. איך יוצרים חדרי הבריחה גיבוש ב-60 דקות בלבד?

 • מחלקים את העובדים לקבוצות, כאשר כל קבוצה תורכב מעובדים ממחלקות שונות 
 • העובדים מקבלים משימה (לצאת מהחדר כמובן), ועליהם לגבש אסטרטגיה משותפת כדי לצלוח אותה
 • העובדים לומדים להכיר זה את זה אל מחוץ לגבולות המשרד (פתאום, לכל עובד יש שם ולא רק תפקיד)
 • מצליחים ומתעכבים, מפרגנים ומעצימים זה את זה ועוברים ביחד מסע משותף. התוצאה: גיבוש!

דברים נוספים שכדאי לדעת על חדרי הבריחה ב"מסתורי":

 • יש לנו חדרים המתאימים גם ל-10 משתתפים
 • יש לכם עובדים דוברי אנגלית? נוכל להתאים את החדר לשפה המבוקשת
 • חדרי הבריחה שלנו מתאימים גם לנשים בהריון
 • מעוניינים בחדר בריחה נגיש? גם לזה יש לנו מענה!

בבוקר יום ראשון לפני תחילת השבוע, ביום שלישי כאטרקציה מרעננת או ביום חמישי, רגע לפני שיוצאים לסוף השבוע – חדרי הבריחה שלנו ב"מסתורי" מחכים רק לכם!

בררו גם על חדרי בריחה לילדים

חדרי בריחה במרכז

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה

ערוץ 13 – מה קרה כשהכנסנו חמישה ח"כים לחדר בריחה?

חדר בריחה בצל הבחירות הח"כים אמיר אוחנה, שירן השכל, יואל חסון, מירב בן-ארי, ומיכל בירן נכנסו לחדר בריחה, האם הם יגיעו בזמן לבחירות? רגע לפני הבחירות, מסתורי – חדרי בריחה בראשון לציון שמח לארח מספר חברי כנסת לבילוי לא שגרתי בחדר בריחה. חברי הכנסת היו צריכים לשתף פעולה ולחשוב מחוץ לקופסא על מנת להצליח במשימה.

חדרי בריחה למשפחות

מחפשים פעילות מהנה בחדרי בריחה למשפחות? כולנו במרבית הזמן שאובים לתוך השגרה אשר ממלאה לנו את החיים בזמן עבודה, לימודים, חוגים ומשימות הקשורות הן לבית והן לילדים. אז נכון, זה כיף ונותן תחושת סיפוק כאחד להגיע בסוף כל יום למיטה גמורים ועייפים עם תחושה טובה כזו שעשינו היום משהו, שהשפענו על מישהו, שתרמנו את חלקנו