5 דברים שהופכים חדר בריחה למוצלח!

חכו רגע, לאן אתם בורחים? פעילות חדרי הבריחה הפכה בשנים האחרונות לבילוי המועדף ע”י רבים: 

  • ילדים החוגגים את יום הולדתם
  • מנהלות משאבי אנוש המארגנות ימי גיבוש
  • חבר’ה שמעוניינים לחוות יחד חוויה ייחודית
  • הורים  שרוצים לבלות זמן איכות עם ילדיהם ועוד…

לפני הזמנת חדר בריחה, סביר כי גם אתם מלקטים המלצות, קוראים חוות דעות ומשווים בין חדרים.

המטרה? לבחור בחדר מוצלח! אנחנו ב”מסתורי” פיצחנו את האלגוריתם! לפניכם, 5 הדברים שהופכים חדרי בריחה למוצלחים ובלתי נשכחים!

1. עיצוב מרהיב, תפאורה מושקעת

מהניסיון שלנו, הרגע המרגש ביותר בכל שישים הדקות (טוב, נו, כמעט המרגש ביותר) הוא הרגע בו נפתחת הדלת לחדר בפעם הראשונה. אתם לא יודעים למה לצפות, מה אתם עתידים לראות ולאילו פינות נסתרות יוביל אתכם החדר.

ישנו קשר ישיר בין מידת ההשקעה בתפאורה ובין עוצמת החוויה וההתרגשות.

כל שלושת החדרים שלנו מעוצבים בתפאורה מרהיבה שמספקת חגיגה לעיניים ותורמת לתחושה של “עולם מקביל” אליו אתם נכנסים. 

2. עלילה מסקרנת, דינמית ומתפתחת

אולי אתם לא תופשים כך את חדר הבריחה, אך מדובר בסופו של דבר על סיפור שאתם הגיבורים בו. חדר בריחה מוצלח יהיה מבוסס תמיד על עלילה מעניינת ומתפתחת – כזו שמפקידה בידכם משימה וגם אחריות גדולה. חדרי הבריחה שלנו – הודיניאבירי השולחן העגול וטורפדו, יובילו אתכם בתוך עלילה דינמית שלא תפסיק להפתיע אתכם. חשבתם שראיתם, שמעתם ונגעתם כבר בכל? עוד לא נאמרה המילה האחרונה…

3. חידות ברמה התואמת את הנסיון שלכם

ב”מסתורי”, אנו יכולים להתאים את כל החדרים שלנו לרמה ולניסיון שלכם. בכדי שהחוויה הקרובה שלכם תהיה מושלמת, אנו ממליצים על סנכרון בין הניסיון שלכם (כמה חדרים כבר הספקתם לעשות) ובין הרמה של החדר הנבחר.

החידות בחדרים מוצעות ב-3 רמות: קלות, בינוניות וקשות. איך רמת החידות משפיעה על החוויה שלכם?

  • חידות ברמה שלכם יבטיחו עניין, סקרנות ואתגר בחדר
  • חידות ברמה נמוכה מהרמה שלכם יהפכו את החדר משעמם
  • חידות ברמה גבוהה מהרמה שלכם – תרגישו כי אתם תקועים ומתקשים להתקדם

4. מפעיל תיאטרלי, סבלני וזמין 

יש לכם 60 דקות בלבד לפתור את כל החידות ולצאת מהחדר כמנצחים. במידה ותרצו רמז קטן, הכוונה או מיקוד בתוך החדר, תוכלו לפנות למפעיל.

בשונה מאטרקציות אחרות בהן המפעיל מאד פאסיבי וממלא תפקיד טכני/לוגיסטי, בחדרי הבריחה המפעיל הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה. המפעילים שלנו לא חיצוניים לחוויה שלכם, אלא לוקחים בה חלק ומשלימים אותה! 

5. מחיר נוח והוגן לפעילות בחדר הבריחה

וכן, גם המחיר תורם לעיצוב החוויה הטובה שלכם. אנחנו ב”מסתורי” שואפים להנגיש את החוויה הייחודית לכל מי שרק דורש בה. ולכן, אנו מציעים תמחור הוגן ונוח המתחשב במספר המשתתפים.

ככל שהרכב השחקנים יהיה גדול יותר, כך המחיר עבור משתתף יהיה נמוך יותר. העלות עבור משתתף נעה בין 100 ל-130 שקלים.

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה