מה זה חדר בריחה?

מה זה אסקייפ רום?

אסקייפ רום הוא חדר שהמשתתפים בו ננעלים בתוך חדר וצריכים לברוח ממנו באמצעות חפצים ורמזים שיעזרו להם לפתור חידות, לפצח צפנים ולברוח מהחדר תוך זמן מוגבל. לרוב לחדרי הבריחה יש נושא מסוים אשר סביבם נבנו התפאורה והחידות. הנושא הוא הסיפור שבתוכו מתרחשת העלילה של החדר והמשתתפים מתקדמים בו ביחד עם התקדמות המשחק ופתרון החידות. לפני הכניסה לאסקייפ רום מועבר תדריך שמטרתו לספר למשתתפים במשחק את הסיפור אליו הם הולכים להיכנס, התדריך יכול להיות על ידי מדריך או על ידי סרטון קצר.

חדרי הבריחה מבוססים על משחקי הוידאו מעולם הקווסטים, למשל The Doors, The room וכ'ו בהם השחקן נעול בתוך חדר וצריך לסרוק את סביבתו על מנת לחפש רמזים וחפצים שיעזרו לו לצאת מהחדר. משחקים אלו דורשים כושר הבחנה, חשיבה מחוץ לקופסה וכישורים אסטרטגיים.

האסקייפ רום המציאותיים החלו ביפן מגיימר שאהב את משחקי הוידאו מהז'אנר הזה וחשב להפוך את זה למציאות. ערב אחד הזמין את חבריו לערב כדורגל במרתף שלו, אך מה שהם לא ידעו שהוא הכין להם הפתעה קטנה – חדר מלא חידות ומנעולים. כשהם הגיעו ונכנסו למרתף, הוא כלא אותם ונעל אותם בתוכו. לאט לאט הרעיון החל לעבור מפה לאוזן עד וחדרי הבריחה הפכו לפופולריים באירופה, אמריקה ובכל העולם – כל משחק משלב אלמנטיים ייחודיים, תפאורה שונה וסיפור אחר.

אם אתם רוצים להבין מה זה אסקייפ רום כדאי לכם ללכת ולנסות…תתכוננו למבחר מדהים של למעלה מ400 אסקייפ רום המפוזרים בכל הארץ ובעיקר באזור המרכז. בין אם לברוח מכלא או ספינה טובעת ועד לעזור למלך ארתור להציל את ממלכת קמלוט!

לבחירת אסקייפ רום בראשון לציון

למי האסקייפ רום מתאים?

לכולם! לזוגות, קבוצות חברים, משפחות, גיבוש צוות בעבודה, ילדים ומבוגרים או כל שילוב אחר שתבחרו.
חדר בריחה היא חוויה שלמה של סרט בשעה אחת בלבד. שעה אחת ללא טלפונים וניתוק מוחלט מהעולם החיצוני, שעה אחת של אקשן והתרוצצויות בכל החדר בחיפוש אחר רמזים וחפצים שיעזרו לכם – מבלי להפסיק לחשוב לשניה. ללא אינטרנט שיסייע לכם וללא שום חבר טלפוני.

האם אתם חושבים שתצליחו לעמוד באתגר?

להזמנת משחק התקשרו – 054-4248855?

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה