חדר חידות

רובנו עמוסים ביום יום בעבודה שוחקת ושגרתית כך שצורת החשיבה שלנו נשארת באותו כיוון ובאותה הדרך. מעטות הן העבודות הדורשות מאיתנו להפעיל חשיבה אחרת, חשיבה יצירתית שתוביל לתוצאה שונה בכל פעם. לעתים מתחשק לכולנו לגוון קצת ולעשות דברים קצת אחרת.

אז יש כאלה שהולכים על הדרך הקשה והמייגעת ונרשמים לתואר באקדמיה או לוקחים קורסים שונים כדי לפתוח קצת את הראש. כל אלה מחייבים אותנו ללו"ז צפוף ולמטלות יומיומיות מה שעלול ליצור עומס.

מיסתורי מציגה דרך חדשה לעולם חדש ומרתק שיחדד לכם את החושים ויגרום לכם להסתכל על הדברים מזוית שונה – חדר חידות!

אנו מציעים 3 חדרי חידות מעניינים וייחודיים עם עלילה מרתקת, תפאורה מושקעת ואפקטים מיוחדים, משחק של שעה בחדר חידות שידליק וימריץ אתכם.

אז מהן בעצם חידות חדר בריחה?

אחרי תדריך קצר, שבו תקבלו הסבר מה עליכם לעשות וממה להיזהר, תיכנסו לחדר החידות בו תצטרכו לפתור משימות וחידות תוך כדי התקדמות בסיפור והתקדמות פיזית בין החללים השונים. לשם כך תצטרכו להפעיל את כל החושים, להשתמש בצורה לא שגרתית בחפצים, לשתף פעולה ולמצוא בדרכים יצירתיות את הדרך להצליח במשימה ולברוח מהחדר.

בחדר החידות מפוזרים חפצים שחלקם יעזרו לכם לפתור את החידות חדר הבריחה וחלקם מסיחים שנמצאים שם רק כדי להטעות אתכם. הקושי מתחיל בלהבין מהי החידה וממשיך בצורת הפיתרון שלה.

אם תחשבו בצורה יצירתית, מחוץ לקופסא ותניחו בצד כל מה שהכרתם לפני, אין לנו ספק שתצליחו לפתור את החידות בחדר הבריחה ותשלימו את המשימה.

במתחם מסתורי תוכלו למצוא 3 חדרי חידות מעולים

אבירי השולחן העגול

חדר חידות שבו עליכם להיכנס לראש של אבירים אמיצים מימי הביניים המנסים לעזור למלך ארתור להציל את הממלכה.

טורפדו

נכלאתם כמהגרים בבטן אוניית מלחמה ועכשיו היא בסכנת טביעה. בחדר חידות זה, עליכם לעשות הכל כדי לשרוד, כולל לתקן מכונות ולהשתמש בחפצים שמעולם לא ראיתם.

הודיני

אמן האשליות הגדול מכולם השאיר אחריו אתגר, הוא מחפש יורשים ועליכם לחשוב בדרך שהייתה אופיינית רק לו כדי להצליח בבריחה.

חדרי חידות

לפני החדר תתקבלו עם שתיה קרה, חמה ונשנושים. כשתרגישו מוכנים תעברו תדריך ותיכנסו לחדר החידות המועדף עליכם.

וכל זה במקום נוח ונגיש במרכז – משה לוי 9 ראשון לציון ( בין הסינמה סיטי לקניון הזהב).

חניה חינם בשפע בצמוד למתחם מסתורי.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו 054-4248855

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה

ערוץ 13 – מה קרה כשהכנסנו חמישה ח"כים לחדר בריחה?

חדר בריחה בצל הבחירות הח"כים אמיר אוחנה, שירן השכל, יואל חסון, מירב בן-ארי, ומיכל בירן נכנסו לחדר בריחה, האם הם יגיעו בזמן לבחירות? רגע לפני הבחירות, מסתורי – חדרי בריחה בראשון לציון שמח לארח מספר חברי כנסת לבילוי לא שגרתי בחדר בריחה. חברי הכנסת היו צריכים לשתף פעולה ולחשוב מחוץ לקופסא על מנת להצליח במשימה.

חדרי בריחה למשפחות

מחפשים פעילות מהנה בחדרי בריחה למשפחות? כולנו במרבית הזמן שאובים לתוך השגרה אשר ממלאה לנו את החיים בזמן עבודה, לימודים, חוגים ומשימות הקשורות הן לבית והן לילדים. אז נכון, זה כיף ונותן תחושת סיפוק כאחד להגיע בסוף כל יום למיטה גמורים ועייפים עם תחושה טובה כזו שעשינו היום משהו, שהשפענו על מישהו, שתרמנו את חלקנו