חדר בריחה לילדים דתיים

מחפשים חדר בריחה לילדים דתיים בראשון לציון?

בעידן הנוכחי עומד בפני ההורים קושי עצום בחינוך הילדים. הנסיון לחנך את הילדים לערכים תורניים נשחקים מול הטלויזיה והמחשב שהשתלטו על הבית. רוב זמנם של הילדים מחולק בין בית הספר למסכים בבית, הילדים ממעטים לשחק בחוץ, להזיז קצת את הגוף ולראות עולם מה שגורם גם לקושי בפיתוח יכולות חברתיות. 

החלק הכי קשה מול המסכים הוא השליטה של ההורים בתוכן הצפייה של הילדים, הרי ידוע וברור שהאינטרנט מוצף בתכנים לא צנועים ולאחינוכיים שלא משקפים תפיסת עולם דתית. ההורים מתקשים למצוא לילדים פעילות חברתית עם תוכן ראוי, שזמין בכל רגע נתון ומספק לאורך זמןבמיסתורי מתחם , תוכלו למצוא פתרון לבעיות הללו. מוזמנים לשעת פעילות, הכוללת תעסוקה חינוכית לילדים עםתכנים ראויים והולמים. כעסק שומר שבת וכשרות אנחנו מראים לילדים שיש גם כיף והנאה במסגרת כזו.

במסתורי אנחנו מציעים 3 חדרי בריחה חינוכיים לילדים. בחדרים הם יצטרכו לצאת מהמסכים ובאמת לחשוב ממש מחוץ לקופסא, ליצור קשרים ולשתף פעולה עם חברים על מנת לעמוד באתגרים, כמובן עם תוכן צנוע, המאפשר בנייה של בטחון עצמי על ידי פתרונות והתמודדויות שונות:

בחדר בריחה אבירי השולחן העגול: עליכם לעזור למרלין להציל את הממלכה – חדר מושקע המספר על ימי הביניים, בו עליכם לשתף פעולה על מנת להתקדם בחדר, רק ביחד תצליחו לפתור אותו.

בחדר בריחה טורפדוכמהגרים שנכלאו בסירת מלחמה עליכם לברוח כמה שיותר מהר מהסירה לפני שזאת תטבע . עליכם לחלץ את כל חברי הצוות ולתקן את הסירה, רק ביחד תוכלו להגיע על חוף מבטחים.

בחדר בריחה הודיניאומן הבריחה והקוסם הגדול מחפש יורשים שיעמדו באתגר הודיני, האתגר הוא לא אחר מאשר לברוח מהכלא השמור ביותר ולהגיע להופעת הקוסמים בזמן. שימו לב שהכל אשליה, תלמדו להתבונן ולהבין שלא כל מה שחושבים הוא אמיתי.

3 החדרים הנ"ל מעולים לקהל הדתי וניתן אף לבצע התאמה לילדים. נשמח לארח 🙂

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה