חדר בריחה ליום הולדת במסתורי – ראשל"צ

פעם הכל היה פשוט יותר: כדי לחגוג מסיבת יום הולדת מוצלחת שכולם ידברו עליה עוד זמן רב אחר כך, כל מה שהיה צריך לעשות הוא להזמין את החבר'ה מהכיתה למקלט של הבניין, לתלות כמה בלונים, לפתוח שולחן עם כמה חטיפים ולהשמיע מוזיקה.

עבור גילאים צעירים יותר אפשר היה להזמין מפעיל או מפעילה כדי שיבדרו את הילדים, ועם הזמן נעשה מקובל יותר לערוך את מסיבות יום ההולדת במקומות חיצוניים: במשחקייה, בבאולינג או במסעדה.

אלא שהזמנים משתנים והאופנות מתחלפות, והיום הדבר הלוהט ביותר בתחום מסיבות יום ההולדת הוא חדרי בריחה. לראיה, בחודשים האחרונים נפתחו שלל חדרי בריחה בראשון לציון והסביבה, ולמעשה בכל הארץ אפשר להינעל מרצון בתוך חדר, לפתור חידות ולנסות לברוח ממנו בתוך פרק זמן קצוב. לא רק עצם ההרפתקה מהווה עבור הילדים זיכרון נעים, אלא גם העובדה שהצליחו לפתור חידות וצפנים שונים ומשונים.

בקיצור: ימי הולדת לילדים בחדר בריחה הם הדבר הכי אופנתי היום, הכי כיפי, הכי מבוקש – ואוי ואבוי למי שיחשוב להזמין קוסם למקלט בבניין…

יתרונות בחגיגת יום הולדת בחדר בריחה בראשון לציון

  1. מקוריות – נכון, יש הרבה חדרי בריחה, אבל אף אחד מהם אינו דומה למשנהו. בכל חדר יש נושא אחר, חידות אחרות עם רמזים שונים ופעילויות מאתגרות אחרות. גם אם כל ילד בכיתה יזמין את חבריו לחדר בריחה, כמעט בטוח שאף אחד מהם לא יחזור על עצמו, כך שלכל אחד תהיה חוויה שונה ומיוחדת מחדר הבריחה שלו.
  2. מתחם צמוד המיועד לחגיגה עצמה – רוב חדרי הבריחה, בפרט חדר בריחה שמתאים לילדים ולאירועי ימי הולדת, כוללים גם מתחם צמוד שתכליתו אירוח: מקום לכיבוד, שתיה, אפילו להורים הממתינים לילדיהם.
  3. ליווי צמוד – בניגוד לפעילויות אחרות לימי הולדת, חדר בריחה הוא מקום שבו יש עיניים שצופות באורחים כל הזמן, בין אם באמצעות מצלמות או על ידי מדריך צמוד שאפילו יכול לעזור לילדים לפצח כמה חידות, אם הם מתקשים.

דגשים לאירועי ימי הולדת לילדים בחדר בריחה

  • חדרי בריחה רבים מתאימים לילדים ולחגיגות ימי הולדת, אבל מומלץ להיערך לכך כמה שיותר זמן מראש על מנת לוודא פרטים שונים – כגון זמינות בתאריך הרצוי, התאמת חדר הבריחה ורמת החידות לגיל הילדים וכדומה.
  • שימו לב שלחדר בריחה יכול להיכנס בכל סבב מספר מוגבל של ילדים, בדרך כלל עד 8 או 10 לכל היותר. אם יש לכם יותר אורחים, יתכן ותצטרכו לחלק את האירוע לשני סבבים או יותר (אבל בלי ספוילרים!).
  • לעיתים נדרש מהשחקנים שנכנסים לחדר ללבוש תחפושות או בגדים מיוחדים, הגם שלא תמיד נדרשת פעילות פיזית.
  • חשוב להקפיד כי הילדים יהיו קשובים להדרכה שלפני כניסתם לחדר הבריחה וכן לכללי הבטיחות והזהירות בתוך החדר.

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה