חדר בריחה לגיל 8

הלכתם פעם לחדר בריחה עם הילדים ויצא לכם להרגיש שבחדר אין יותר מידי דברים שגם הילדים יכולים להשתתף ולקחת חלק, הדברים לא מותאמים להם בין אם מבחינת הגובה או בצורת החשיבה?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

חדרי הבריחה של מסתורי מותאמים לילדים כך שהם יכולים לבוא עם חברים לחדר בריחה ולחוות חווית הצלחה כמו שצריך, להרגיש איך הם לקחו חלק בפתרון החידות, השלימו את המשימה והרגישו שהצליחו זאת בזכות עצמם.

המדריכים במתחם שלנו מנוסים ואלופים בעבודה עם ילדים כך שמידת הצורך המדריך יוכל להכנס עם הילדים לתוך החדר בריחה וללוות אותם במהלך החידות בחדר.

חשובה לנו ההרגשה של הילדים בתוך החדר ושכולם יקחו חלק שווה ולכן אנו דואגים לשיתוף פעולה בין כולם וכך כולם יוצאים מרוצים!

אין צורך לדאוג שמשהו יהיה גבוה מידי, שהחידות לא יהיו מובנות, אצלנו החידות מותאמות להם כך שהם יכולו להגיע להכל ויבינו מה הם צריכים לעשות ואיך.

במידה והם צריכים רמז או הכוונה המפעיל תמיד זמין אליהם ונחוש לעזור!

אז עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לבחור חדר ולהגיע!!

אצלנו הם יוכלו להכנס ולהיות ממש כמו שחקנים ראשיים בתוך סרט לבחור אם הם רוצים להיות מהגרים שנחטפו לתוך ספינת מלחמה וכעת נאלצים לברוח מהספינה לפני שיתפסו אותם, או שבכלל ירצו להציל את כל ממלכת קמילוט בזמן שארתור ואביריו נמצאים בשליחות מחוץ לממלכה בעוד שהאוייב של ארתות מאיים להשתלט על כל הטירה ואפילו יוכלו ללכת בעקבות הודיני ולהצליח להשתחרר מהכלא השמור בעולם ולהגיע להופעה שם ידהימו את כל הקהל.

ואין שום צורך בידע או ניסיון קודם, ממש לפני תחילת החדר המדריך יספר ויסביר לקבוצה את כל מה שהם צריכים בשביל להצליח בחדר!

לכל שאלה או התייעצות אנחנו זמינים ומוכנים לעזור.

למה אתם מחכים?! הזמינו מקום עוד היום! להזמנות ולפרטים נוספים חייגו 054-4248855

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה