השיגעון ממשיך – אנשים משלמים כדי לברוח מחדר נעול

מהי האטרקציה של להיות נעול בחדר למשך שעה  ועוד לשלם על זה?! וצורך לגלות רמזים ולפתור חידות כדי לצאת  שיגעון חדרי הבריחה האמיתיים, או אסקייפ רום, ממש המריא בשנתיים האחרונות. לפני פחות מארבע שנים היו רק בודדים מהם בישראל. עכשיו יש כמעט 300. קצת כמו תוכניות הטלוויזיה הזכורות לטובה משחק ההרפתקאות ומבוך הקריסטל, הרעיון הוא שצוותי אנשים יסיימו אתגרים ויעשו משימות כדי לחשוף את הקוד או לאתר את המפתח לברוח.

כריס דיקסון, שמנהל את אתר escaperoomבבריטניה, אומר שאנשים אוהבים פאזלים "כי הם אוהבים להפתיע את עצמם" "חידה טובה תיראה בלתי אפשרית בהתחלה, אך נועדה להיפתר. אם תמצא דרך לפתור אותה תרגיש טוב עם עצמך. "ואולי אתה יכול לפצח בעיות אחרות בחייך שנראות בלתי אפשריות גם במבט ראשון."

ג'יימס סוויטנאם, הבעלים של City Mazes בבריסטול, חושב שהשיגעון המריא בגלל שאנשים "מתמכרים לחדרי בריחה" אנשים אוהבים לשחק משחקים. זה משהו שאתה יכול לעשות עם חברים וזה כיף גדול. ברגע שעשית אחת, אתה רוצה ללכת ולעשות עוד אחד," הוא אומר.

לאחר פתיחת חדר הבריחה הראשון שלה לפני כחודש, לחברה כבר מתוכננים שלושה נוספים – בקרדיף, לונדון ודובאי.

חדרי בריחההיא אחת האטרקציות הכי מדוברות כעת

לקריאת הכתבה המלאה

כתבו לנו ונחזור בהקדם

צרו קשר

מעוניינים לקבל עוד קצת מידע עלינו ? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב לנו או לצלצל ל-054-4248855

אנחנו כבר נדאג לארגן לכם בילוי שלא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן.

כתבו עלינו

5/5
הקודם
הבא

המשיכו לקרוא

More To Explore

הארי פוטר

תופעת ההארי פוטר, חדרי בריחה והשילוב ביניהן

לפני 23 שנה, יצא באנגליה הספר  "הארי פוטר ואבן החכמים" הראשון בסדרת הספרים שהפכה עם הזמן לתופעה חסרת תקדים. הסדרה תורגמה ללמעלה מ- 80 שפות וזו סדרת הספרים הנמכרת ביותר בעולם. הסופרת האגדית, ג'יי קיי רולינג, הצליחה בכישרון יוצא מהכלל לברוא עולם שלם בעל היסטוריה, חוקים, תרבות ודמויות בעלות אופי ייחודי אשר עוצב בהתאם למאורעות

אסקייפ רום מומלץ

אסקייפ רום מומלץ – מסתורי בראשון לציון מה שהתחיל כטרנד היסטרי התחיל להתמסד אט אט לבילוי של ממש המועדף על משפחות , ארגונים וחבר'ה שרוצים להנות מזמן איכות יחד. טרנד שכבד את הארץ ואת העולם בכלל.  הבילוי המאתגר מכניס עניין ומסתורין לחיי היומיום של כולנו ואסקייפ רום למיניהם החלו לצוץ בהמוניהם כפטריות לאחר הגשם. העלילה

ערוץ 13 – מה קרה כשהכנסנו חמישה ח"כים לחדר בריחה?

חדר בריחה בצל הבחירות הח"כים אמיר אוחנה, שירן השכל, יואל חסון, מירב בן-ארי, ומיכל בירן נכנסו לחדר בריחה, האם הם יגיעו בזמן לבחירות? רגע לפני הבחירות, מסתורי – חדרי בריחה בראשון לציון שמח לארח מספר חברי כנסת לבילוי לא שגרתי בחדר בריחה. חברי הכנסת היו צריכים לשתף פעולה ולחשוב מחוץ לקופסא על מנת להצליח במשימה.